Lokale 120m² në #SHITJE në Aktash

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Janar, 2024
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER.
Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste. Kanë mundësi bashkimi në total 240m².
Kanë një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme dhe një banjo. Lokalet kanë nevojë për investim në renovimin e tërësishëm të tyre.
Ndodhet në një nga lokacionet më të frekuentuara dhe të përshtatshme, dhe qasje të shpejtë në qendër të qytetit, gjë që e bën të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27474
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 120.00 m2
Banjo: 1

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m²
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 120.25m² në #SHITJE në Ulpianë

2,300 € / m²
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 240m² në #SHITJE në Dragodan

320,000 €
Lokali me sipërfaqe 240m² ndodhet në Dragodan. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvil ...
Lokali me sipërfaqe 240m² ndodhet në Dragodan. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afar ...
2 240.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale në #SHITJE në Bau Invest, Emshir

Ofrohen për shitje lokale me sipërfaqe të ndryshme në kompleksin ‘Bau Invest’ në Emshir, a ...
Ofrohen për shitje lokale me sipërfaqe të ndryshme në kompleksin ‘Bau Invest’ në Emshir, afër Stacionit të autobusë ...

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings