click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Rruga C

Banesa
Me qira

Banesë 87m² me #QIRA në Rrugën C

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Rrugën C, tek objekti i Kawa Group. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Rrugën C, tek objekti i Kawa Group. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mo ...
2 1 87.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 83m² neto në #SHITJE te Rruga C

​Banesa me sipërfaqe 83m² neto ndodhet te Rruga C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Ban ...
​Banesa me sipërfaqe 83m² neto ndodhet te Rruga C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka sistemin e ngrohje ...
2 2 83.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Lokal
Në shitje

Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Pris ...
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë. Fros Living është ...
2 195.00 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal 60m² me #QIRA në Rrugën C

550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. ...
Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksional. Sistemin e ngrohjes e ka ...
1 60.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 175m² + 88.9m² me #QIRA te Rruga C

1,000 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 175m² dhe 88.9m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është të ...
Banesa me sipërfaqe 175m² dhe 88.9m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale, sist ...
3 2 263.90 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse – Zyre 145m² + 60m² me #QIRA...

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 145m² dhe 60m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërë ...
Banesa me sipërfaqe 145m² dhe 60m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale, sistem ...
3 2 205.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.9m² në #SHITJE në Rrugën C

1,230 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.9m² ndodhet në kompleksin ‘Vera’ i cili është duke u nd ...
Banesa me sipërfaqe 94.9m² ndodhet në kompleksin ‘Vera’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ̵ ...
2 1 94.90 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 80m² me #QIRA në Rrugën ...

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e ALKO Group. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e ALKO Group. Banesa është tërësisht funksionale dhe ka s ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 91m² me #QIRA në Rrugën C

430 € / muaji
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shë ...
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për nj ...
2 1 91.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings