Rezultatet e kërkimit

Më kontaktoni

Caktoni një takim!

Pronat

Të gjitha (194)
Me qira (21)
Në shitje (175)
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Emshir

1,320 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.03m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 94.03m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa është tërësisht e re ...
2 1 94.77 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.03m² në #SHITJE në Emshir

1,320 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.03m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 94.03m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa është tërësisht e re ...
2 1 94.03 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 99.44m² në #SHITJE në Emshir

119,500 €
Banesa me sipërfaqe 99.44m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 99.44m² gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa është e pa mobiluar v ...
2 2 99.44 m2detajet
38
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 4160m² me #QIRA në Obiliq

Ofrohet me #QIRA objekti me sipërfaqe 4160m² në Obiliq, i vendosur në mënyrë strategjike p ...
Ofrohet me #QIRA objekti me sipërfaqe 4160m² në Obiliq, i vendosur në mënyrë strategjike përgjatë rrugës kryesore p ...
8 4,160.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 100m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

Lokali gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Nartel ...
Lokali gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacionit të ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 61.03m² në #SHITJE në objektin e Nart...

1,500 € / m²
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacionit të ...
1 1 61.03 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse – Duplex 222m² + 230m² në #S...

400,000 €
Penthouse – Duplex me sipërfaqe banimi 222m² dhe terasë 230m² ndodhet në lagjen Emsh ...
Penthouse – Duplex me sipërfaqe banimi 222m² dhe terasë 230m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin i cili es ...
5 4 452.00 m2detajet
6
Troje
Me qira

Truall 90 ari me #QIRA në Preoc

Trualli me sipërfaqe 90 ari ndodhet në Preoc, afër lagjes Marigona Residence dhe Rrethit t ...
Trualli me sipërfaqe 90 ari ndodhet në Preoc, afër lagjes Marigona Residence dhe Rrethit të KFC-së. Trualli ka infr ...
9,000.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1.73 Hektar në #SHITJE në Sofali

8,500 € / ari
Kjo tokë e jashtëzakonshme prej 1.73 hektarësh në Sofali, krenohet me një atmosferë gjallë ...
Kjo tokë e jashtëzakonshme prej 1.73 hektarësh në Sofali, krenohet me një atmosferë gjallëruese të ajrit të pastër ...
20,000.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1 Hektar në #SHITJE në Marec

800 € / ari
Trualli me vendndodhje vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1 hektarë ...
Trualli me vendndodhje vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1 hektarësh, i pajisur me fletë po ...
10,000.00 m2detajet

Compare Listings