click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Aktash

Banesa
Me qira

Banesë 155m² me #QIRA në Aktash

850 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 155m² ndodhet në Aktash. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobi ...
Banesa me sipërfaqe 155m² ndodhet në Aktash. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes ...
3 2 155.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Aktash

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Aktash. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksion ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Aktash. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes ...
2 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

1,900 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërës ...
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pose ...
3 400.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale 120m² në #SHITJE në Aktash

1,300 € / m²
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtats ...
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e vepr ...
1 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse – Duplex 160 + 130m² me #QIR...

Penthouse – Duplex ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga K ...
Penthouse – Duplex ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak, dhe ka sipërfaqe ba ...
4 3 290.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa – Zyre 156m² me QIRA në Aktash

1,400 €
Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. ...
Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. Ka lokacion shumë të përs ...
3 156.00 m2detajet

Compare Listings