Banesë – Zyre 50m² me #QIRA në Ulpianë

450 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Janar, 2024
  • 1 Banjo
  • 50.00 m2

Përshkrimi

Banesa – Zyre me sipërfaqe 50m² ndodhet në Ulpianë, tek Soliterat.
Banesa posedon sistemin e ngrohjes me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa ofron hapësirë parkingu dhe hapësira gjelbëruese.
Ka këtë rënditje: 2 Hapësira pune | Kuzhinë | 1 Banjo.
Ndodhet në një lagje në afërsi të qendrës së qytetit, ka qasje në linja të trafikut urban, duke e bërë shumë të përshtatshme për zyre.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27467
Çmimi: 450 € / muaji
Sipërfaqja: 50.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings