Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Maj, 2024
  • 1 Banjo
  • 162.79 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve.
Hapësira e lokalit është shumë e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie, si çerdhe, market, zyre, etj.
Objekti posedon vendparking të jashtëm për klient dhe hapësirë gjelbëruese. Ofron sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave 24h, mirëmbajtje të rregullt, etj.
Ndodhet në një lokacion tejet të frekuentuar dhe të përshtatshëm, dhe qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit, gjë që e bën të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste.

ID e pronës: 31111
Çmimi: 2,500 € / m² + TVSH
Sipërfaqja: 162.79 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel...

1,500 € + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
2 511.88 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 112.87m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 112.87 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings