click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI
Banesa
Me qira

Banesë 100m² me #QIRA në Pejton

900 € / muaji
Banesa ndodhet në Pejton, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa është e mobilua ...
Banesa ndodhet në Pejton, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa është e mobiluar në mënyrë elegante, me ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 85m² me #QIRA te Qafa.

490 € / muaji
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobilua ...
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistem të ngro ...
1 1 85 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111.38m² me #QIRA në objektin e ̵...

350 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 115m² me #QIRA në Ulpianë.

700 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në ...
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytet ...
3 1 115 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 153m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdysheme me rrymë, kl ...
3 2 156 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 53m² me #QIRA në objektin e “Na...

270 € / muaji
Banesa gjendet në një zonë mjaftë të mirë të qytetit, afër stacionit të autobusëve. Banesa ...
Banesa gjendet në një zonë mjaftë të mirë të qytetit, afër stacionit të autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar ...
1 1 53 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë-Zyre 100m² me #QIRA në objektin ̶...

580 € / muaji
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izol ...
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor që e ndalojnë zh ...
2 2 100 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë-Zyre 106m² me #QIRA në objektin ̶...

650 € / muaji
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izol ...
Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor që e ndalojnë zh ...
2 1 106 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë-Duplex 188m² me #QIRA në objektin ...

1,700 € / muaji
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft ...
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të ...
4 4 188 m2detajet
Banesa
Me qira
Në shitje

Banesa 121m² në #SHITJE ose me #QIRA në Nart...

1,500 € /m²
• Kati : 11 • Sallon me kuzhinë • Dy dhoma të fjetjes • Banjo • Wc • Çmimi per shitje : 1, ...
• Kati : 11 • Sallon me kuzhinë • Dy dhoma të fjetjes • Banjo • Wc • Çmimi per shitje : 1,500€/m² • Çmimi per qira ...
2 2 121 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 160m² me #QIRA në objektin “NAR...

Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për banim dh ...
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për banim dhe afarizëm sepse posedon: ...
2 2 160 m2detajet
Banesa
Me qira

Zyre 208.23m² me #QIRA në objektin e “...

Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Narte ...
Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Ka gjithsej 102 ...
3 1 208 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings