Banesë 93.03m² në #SHITJE në Dukagjini Residence, në Lakrishtë

185,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 28 Qershor, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 93.03 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 93.03m² ndodhet në Dukagjini Residence, në lagjen Lakrishtë

Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të bukura. Është e pajisur me fletë poseduese. Ka një lartësi prej 3.6 metra, gjë që e dallon nga banesat tjera.

Është e orientuar në lindje, dhe ofron një pamje të mrekullueshme dhe të pa penguar të qytetit. Posedon sistem të ngrohjes nën dysheme me Termokos, sistem të ventilimit dhe sistem të klimatizimit.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Utility | 1 Depo | 1 Ballkon.

Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në hyrje, si dhe posedon 2 ashensorë.

Ndodhet në një nga lagjet më të përshtatshme dhe më të zhvilluara të kryeqytetit, në afërsi të gjitha shërbimeve të nevojshme për banorë dhe me qasje të shpejtë në qendrën e qytetit.

*Banesa posedon një garazhë dhe një depo të cilat janë të përfshira në çmim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31599
Çmimi: 185,000 €
Sipërfaqja: 93.03 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Garazhë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Kontrata: Me noter
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings