Shtëpi 120m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Janar, 2024
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e përbërë nga pesë hapësira pune, një banjo, një depo dhe një ballkon.
​Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore si depo.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27482
Çmimi: 400 € / muaji
Sipërfaqja: 120.00 m2
Dhoma: 5
Banjo: 1

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 65m² me #QIRA në Emshir

300 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendror ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendrore me pompë termike. Ka ob ...
1 1 65.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 115m² me #QIRA në Dragodan

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobi ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë ...
2 1 115.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

2,350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërës ...
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pose ...
3 400.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 530m² me #QIRA në Taslixhe

Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings