click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Emshir / Kalabri

Banesa
Me qira

Banesë 60m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar, k ...
1 1 60.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’ ...
Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të p ...
875.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.28m² në #SHITJE në objektin e Nart...

129,000 €
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga ko ...
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’. Ban ...
2 2 92.28 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 50m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompa ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

1,150 € / m²
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, tek Lesna, afër ‘Roof Bistro ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, tek Lesna, afër ‘Roof Bistro’. Banesa është tërësi ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 92m² me #QIRA në Emshir

550 € / muaji
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigur ...
Banesa gjendet në Emshir tek Hotel Nartel. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për b ...
2 1 92.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 69m² në #SHITJE në Emshir

86,000 €
Banesa me sipërfaqe 69m² ndodhet në kompleksin ALDEX, në Emshir afër Dardhës. Është tërësi ...
Banesa me sipërfaqe 69m² ndodhet në kompleksin ALDEX, në Emshir afër Dardhës. Është tërësisht funksionale dhe e mob ...
1 1 69.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 90.9m² në #SHITJE në kompleksin e Poz...

1,300 € / m²
Banesa e pajisur me fletë poseduese, gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë ‘Po ...
Banesa e pajisur me fletë poseduese, gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë ‘Pozhegu Brothers’. Ba ...
2 1 90.90 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 75m² në #SHITJE në Emshir

115,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
2 1 75.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings