Lokal 195m² në #SHITJE në Rrugën C

3,600 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Korrik, 2024
  • 2 Banjo
  • 195.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 195m² dhe terasë 70m² në kompleksin ‘Fros Living’ në Rrugën C, Prishtinë.

Fros Living është një objekt i veçantë, shumë modern dhe luksoz, i vendosur në rrugën kryesore, Rrugën C. Ky kompleks krenohet me cilësinë më të lartë të ndërtimit, me arkitekturën moderne që nxjerr elegancë dhe sofistikim.

Lokali ka lartësi prej 4.5 metra dhe ka pamje në të dy anët e objektit. Posedon një hapësirë të madhe, dy banjo dhe një depo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ndodhet në një zonë e cila ka frekuentim tejet të lartë, gjë që e bën lokalin tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31809
Çmimi: 3,600 € / m²
Sipërfaqja: 195.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Kontrata: Me noter
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Lokal 65m² në #SHITJE në Qend...

Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në ...
Banesa – Lokali me sipërfaqe 65m² ndodhet në Qendër, afër “Kino ABC”, në një nga pjesët më të fre ...
65.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel...

1,500 € + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
2 511.88 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 112.87m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 112.87 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings