Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel Exin, MATI 1

1,500 € + TVSH
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Qershor, 2024
  • 2 Banjo
  • 511.88 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive.

Objekti është i pajisur në njërën anë me vendparking të jashtëm për klient e në anën tjetër ka hapësirë gjelbëruese (parkun), ofron sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave 24h, mirëmbajtje të rregullt të objektit, etj.

Hapësira e lokalit është shumë e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie, si çerdhe, market, zyre, etj.

Përparësi tjetër e lokalit është mundësia e modifikimit të lokalit sipas dëshirës dhe kërkesës së klientit si zgjedhja e pllakave, sanitarisë, ndarja e mureve, sistemin e ngrohjes dhe shumë mundësi tjera.

Disa nga veçoritë tjera të lokalit: Izolim termik dhe akustik, Dritare me xhama 4 stinorë, Fasadë ventiluse, etj.

*Lokali do të jetë i gatshëm në muajin Korrik dhe mund të blihet përmes bankës BKT. Kontrata për lokalin bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31260
Çmimi: 1,500 € + TVSH
Sipërfaqja: 511.88 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 112.87m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 112.87 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings