click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Qendër

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 70m² me #QIRA në Qendër

600 €
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Qendër, afër Pallatit të Rinisë. Banesa është tër ...
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Qendër, afër Pallatit të Rinisë. Banesa është tërësisht funksionale dhe si ...
1 70.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 200m² me #QIRA në Qendër

1,400 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 200m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Nazim Gafurri’. Është ...
Lokali me sipërfaqe 200m² ndodhet në Qendër, në rrugën ‘Nazim Gafurri’. Është tërësisht funksional dhe ...
2 200.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 45m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Qendër, afër ‘Soma Book Station’. Lokali p ...
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Qendër, afër ‘Soma Book Station’. Lokali posedon një hapësirë pune ...
1 45.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA në Qendër

500 € / muaji
Banesa ndodhet në Qendër, tek ‘Katedralja’. Banesa është tërësisht funksionale ...
Banesa ndodhet në Qendër, tek ‘Katedralja’. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes ...
1 65.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Biznes në #SHITJE në Qendër

12,700 €
Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në ...
Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në Qendër të Prishtinës. Biz ...
1 57.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 30m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 57m² neto në #SHITJE në Qendër

180,000 €
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje t ...
Lokali ndodhet në Qendër. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm, me qasje të shpejtë në të gjitha pj ...
1 57.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë – Zyre 66.35m² në #SHITJE në Qendër

250,000 €
Banesa ndodhet në Shesh, me orientim nga juglindja. Ndodhet në një lokacion të përshtatshë ...
Banesa ndodhet në Shesh, me orientim nga juglindja. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm, ...
1 66.35 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 64m² me #QIRA në Shesh

450 €
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatsh ...
Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm ...
1 1 64.00 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 100m² me #QIRA në Shesh, Qendër

Zyrja ndodhet në Qendër në Sheshin ‘Nëna Terezë’, afër ‘Swiss Diamond Ho ...
Zyrja ndodhet në Qendër në Sheshin ‘Nëna Terezë’, afër ‘Swiss Diamond Hotel Prishtina’. Zyr ...
1 80.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 86m² me #QIRA në Qendër

1,600 €
Lokali gjendet në Qendër, afër sheshit ‘Nëna Terezë’. Lokali ndodhet në një pj ...
Lokali gjendet në Qendër, afër sheshit ‘Nëna Terezë’. Lokali ndodhet në një pjesë me frekuentim shumë t ...
1 86.00 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 30m² me #QIRA në Qendër

Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy ...
Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy hyrje dhe është shumë e ...
1 30.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings