Truall 62 ari në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Janar, 2024
  • 6,200.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zonë shumë të përshtatshme.
Ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi shfrytëzimi sipas nevojës së klientëve.
Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturë të plotë duke përfshirë ujësjellës, energji elektrike dhe kanalizim.
Trualli ka një lokacion shumë të përshtatshëm gjeografik, me qasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Ka mundësi ndarje duke filluar nga 5 ari, sipas kërkesës së klientit.

ID e pronës: 27534
Sipërfaqja: 6,200.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 12.66 ari në #SHITJE në Magjistralen ...

215,000 €
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitr ...
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, mbrapa Gjini Carpe ...
12.66 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1.2 Hektar në #SHITJE në Marec

950 € / ari
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej ...
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1.2 hektarësh. Është i p ...
12,000.00 m2detajet
Ardit Kryeziu

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings