Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

1,900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Janar, 2024
  • 3 Banjo
  • 400.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike.
Ka këtë rënditje:
– Përdhesa: 2 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Depo.
– Kati i 1-rë: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 1 Ballkon
– Kati i 2-të: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Shtëpia është shumë e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste si zyre, ordinancë, kopsht për fëmijë, etj.
Ndodhet në një zonë me qasje të shpejtë në qendrën e qytetit dhe me frenkuentim tejet të lartë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27495
Çmimi: 1,900 € / muaji
Sipërfaqja: 400.00 m2
Dhoma: 8
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings