click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Hajvali

Troje
Në shitje

Truall 10 ari në #SHITJE në Hajvali

140,000 €
Trualli me sipërfaqe 10 ari ndodhet në Hajvali, në komunën e Prishtinës. Trualli është i p ...
Trualli me sipërfaqe 10 ari ndodhet në Hajvali, në komunën e Prishtinës. Trualli është i pajisur me fletë poseduese ...
1,000.00 m2detajet
10
Shtëpi
Në shitje

​Shtëpi 240m² në #SHITJE në Hajvali

250,000 €
Shtëpia ndodhet në truall me sipërfaqe 16 Ari, në një oborr të mirëmbajtur. ​Posedon hapës ...
Shtëpia ndodhet në truall me sipërfaqe 16 Ari, në një oborr të mirëmbajtur. ​Posedon hapësirë të mjaftueshme parkin ...
2 2 240.00 m2detajet
RH Real Estate
Troje
Në shitje

Truall 10 ari në #SHITJE në Hajvali

10,500 € / ari
Trualli ndodhet në Hajvali, afër shkollës ‘Shkëndija’. Trualli ka fletë poseduese dhe infr ...
Trualli ndodhet në Hajvali, afër shkollës ‘Shkëndija’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka q ...
1,000.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi me sipërfaqe të ndryshme në #SHITJE n...

1,300 € / m²
Shtëpitë ndodhen në Hajvali afër “Diamond Residence”, në lagjen ‘Perla ResidenceR ...
Shtëpitë ndodhen në Hajvali afër “Diamond Residence”, në lagjen ‘Perla Residence’ që përbëhet nga 22 sh ...
3 250.00 m2detajet

Compare Listings