Truall 4 ari në #SHITJE në Çagllavicë

102,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Korrik, 2024
  • 400.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 4 ari ndodhet në Çagllavicë, mbrapa Lagjes Nic.
Trualli posedon infrastrukturë të plotë (energji elektrike, ujësjellës, kanalizim, rrugë kadastrale) dhe është i pajisur me fletë poseduese.
Ka qasje të shpejtë në rrugë kryesore dhe është i destinuar për ndërtim të shtëpisë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31884
Çmimi: 102,000 €
Sipërfaqja: 400.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Kontrata: Me noter
Leje ndërtimi

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 3.49 ari në #SHITJE në Çagllavicë

72,000 €
Trualli me sipërfaqe 3.49 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Lagjes 038. Trualli është i paji ...
Trualli me sipërfaqe 3.49 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Lagjes 038. Trualli është i pajisur me fletë poseduese dh ...
349.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 76 ari në #SHITJE në Preoc

375,000 €
Trualli me sipërfaqe 76 ari ndodhet në Preoc, afër lagjes ‘Marigona Residence’. Ka fletë p ...
Trualli me sipërfaqe 76 ari ndodhet në Preoc, afër lagjes ‘Marigona Residence’. Ka fletë poseduese dhe infrastruktu ...
7,600.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 10 ari në #SHITJE në Hajvali

140,000 €
Trualli me sipërfaqe 10 ari ndodhet në Hajvali, në komunën e Prishtinës. Trualli është i p ...
Trualli me sipërfaqe 10 ari ndodhet në Hajvali, në komunën e Prishtinës. Trualli është i pajisur me fletë poseduese ...
1,000.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5 ari në #SHITJE në Çagllavicë

144,000 €
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli është i pajisur me fletë ...
500.00 m2detajet

Edonis Hajdari

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings