click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Çagllavicë

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi-Villa 250m² në SHITJE në Çagllavicë.

300,000 €
Shtëpia ndodhet në Çagllavicë afër spitalit “Fati Im” dhe ka truall prej 6.12a ...
Shtëpia ndodhet në Çagllavicë afër spitalit “Fati Im” dhe ka truall prej 6.12ari. Shtëpia ka fletë pose ...
3 3 250 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5.32 ari në #SHITJE në Çagllavicë

Trualli gjendet në Çagllavicë, afër Spitalit “Otrila”. Trualli ka pozitë të mi ...
Trualli gjendet në Çagllavicë, afër Spitalit “Otrila”. Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt ...
532 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 202m²+15m² në #SHITJE në lagjen Nic, ...

280,000 €
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim teje ...
Shtëpia ka oborr prej 3 ari si dhe fleten poseduese. Është e mobiluar me një investim tejet të veçantë gjë që e ben ...
3 2 217 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall në #SHITJE në Çagllavicë, mbrapa spit...

Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kryesore. • Ujë, rrymë, kanaliz ...
Trualli ka pozitë të mirë dhe ka qasje të shpejt në rrugën kryesore. • Ujë, rrymë, kanalizim • Dokumentacion në rre ...
2,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings