Truall 1.2 Hektarë në #SHITJE në Prishtinë.

11,000 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Shkurt, 2023
  • 12,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli gjendet në Prishtinë, afër “Mobileria Gjini”.
Trualli ka pozitë mjaft të mirë dhe ka qasje të shpejtë ne magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.
• Ujë, rrymë, kanalizim
• Dokumentacion në rregull
• Dalje në dy rrugë
• Fletë poseduese
• Mundësi ndarje në 95 ari dhe 25 ari

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19633
Çmimi: 11,000 € / ari
Sipërfaqja: 12,000.00 m2
Veçori tjera
Fletë poseduese

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 12.66 ari në #SHITJE në Magjistralen ...

215,000 €
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitr ...
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, mbrapa Gjini Carpe ...
12.66 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 62 ari në #SHITJE në Emshir

Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zo ...
Trualli me sipërfaqe 62 ari ndodhet në Emshir, afër shkollës ‘Montessori’, në një zonë shumë të përshtatshme. ...
6,200.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings