Shtëpi-Villa 250m² në SHITJE në Çagllavicë.

300,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Çagllavicë afër spitalit “Fati Im” dhe ka truall prej 6.12ari.
Shtëpia ka fletë poseduese dhe është tërësisht e mobiluar dhe ka mjaft hapësira të shfrytëzueshme, ka kondicioner dhe sistem të ngrohjes ‘Vaillant’.
Ofron kushte shumë të mira për banim, ka oborr të mjaftueshëm , garazhë dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim, si dhe gjendet në një lokacion shumë të qetë.
• Shtëpia është e ndarë në dy kate:
– Kati përdhesë:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Banjo
• Depo

– Kati i 1-rë:
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19635
Çmimi: 300,000 €
Sipërfaqja: 250.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, ...

240,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. S ...
5 2 270.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 420m² në #SHITJE në Matiçan

270,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. ...
​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’. Shtëpia është tërësisht f ...
6 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur m ...
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpi ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings