Truall 15 ari në #SHITJE në Bërnicë e Epërme.

7,000 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Qershor, 2022
  • 1,500 m2

Përshkrimi

Trualli ka pozitë mjaft të mirë.
• Ujë, rrymë, kanalizim
• Dokumentacion në rregull
• Qasje të shpejt në rrugën kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19500
Çmimi: 7,000 € / ari
Sipërfaqja: 1,500 m2
Veçori tjera
Fletë poseduese

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 1.23 Hektar në #SHITJE në Magjistrale...

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Ferizaj, afër ‘UNITED HOSPITAL’. T ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Ferizaj, afër ‘UNITED HOSPITAL’. Trualli ka fletë poseduese ...
12,300 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1 hektar në #SHITJE në Llapnasellë

Trualli ndodhet në Llapnasellë – Graçanicë, afër ‘Hotel Emerald’. Trualli ka fletë p ...
Trualli ndodhet në Llapnasellë – Graçanicë, afër ‘Hotel Emerald’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastruktu ...
10,000 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 90 ari në #SHITJE në Mazgit

Trualli ndodhet në Mazgit, afër Fabrikës ‘Monting’. Trualli posedon fletën pos ...
Trualli ndodhet në Mazgit, afër Fabrikës ‘Monting’. Trualli posedon fletën poseduese dhe infrastrukturë ...
9,000 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 10 ari në #SHITJE në Hajvali

12,000 €
Trualli gjendet në Hajvali, afër kompleksit ‘Diamond Residence’. Trualli ka po ...
Trualli gjendet në Hajvali, afër kompleksit ‘Diamond Residence’. Trualli ka pozitë mjaft të mirë dhe ka ...
1,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings