Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Qershor, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 6 Banjo
  • 412.00 m2

Përshkrimi

​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në truall prej 6 ari dhe ka një oborr të mirëmbajtur.
​Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru. Është e ndarë dhe e rënditur në këtë mënyrë:
– Bodrumi : 1 Dhomë | 1 Banjo | 1 Depo | Garazhë për dy vetura.
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi (me garderobë dhe banjo) | 1 Banjo | Terasë.
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (secila me garderobë dhe banjo) | 3 Ballkona.
Shtëpia ndodhet në periferi të qytetit, në një zonë të qetë, duke ofruar qasje të lehtë në rrugët kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31243
Çmimi: 260,000 €
Sipërfaqja: 412.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 6
Veçori tjera
E mobiluar
Fletë poseduese
Garazhë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings