Depo 1100m² me #QIRA në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

4,400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Qershor, 2024
  • 1,100.00 m2

Përshkrimi

​Depo me sipërfaqe 1100m² ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, në afërsi të Bastrade.

Depo posedon dy hapësira të mëdha pune, dhe një tualet. Ka mundësi shfrytëzimi sipas kërkesë së klientit.

Ka mundësi ndarje në dy depo me sipërfaqe 550m², dhe me çmim prej 2,300€ / muaji.

Ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme për afarizëm, me çasje direkte në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.

*Në çmim përfshihet dhe TVSH.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31275
Çmimi: 4,400 € / muaji
Sipërfaqja: 1,100.00 m2
Veçori tjera
Infrastrukturë të plotë
Parking

Të ngjajshme

Depo
Me qira

Depo 750m² me #QIRA në Suhadoll

​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të mad ...
​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, me mundësi inves ...
750.00 m2detajet
Depo
Me qira

Depo 500m² me #QIRA në Suhadoll

​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të mad ...
​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, me mundësi inves ...
500.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings