Zyre 200m² me #QIRA në Dardani

1,300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Mars, 2024
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lindje – Jug – Perëndim.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe ka hapësirë të mjaftueshme për parking
Zyra ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë: 1 Hapësirë e madhe pune
– Kati i 1-rë: Kuzhinë dhe tryezari (ka dhe një depo të madhe) | 1 Tualet
– Kati i 2-të: 3 Hapësira pune | 1 Banjo
– Kati i 3-të: 1 Hapësirë e madhe pune
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për zhvillim të veprimtarive të ndryshme afariste, në një lagje me frekuentim të lartë dhe qasje direkte në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25771
Çmimi: 1,300 € / muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 184m² me #QIRA në Dardani

1,200 € / muaji
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perënd ...
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perëndim. Sistemin e ngrohjes e ...
2 184.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings