Shtëpi 174m² me #QIRA në Marigona Residence

1,400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Korrik, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2.5 Banjo
  • 174.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe elegante, me mobile të kualitetit të lartë, e orientuar në Lindje-Jug-Perëndim duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë ditës.
Ka këtë rënditje: – Përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Tualet, dhe – Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (1 Master bedroom) | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Shtëpia ndodhet në një truall me sipërfaqe prej 3.5 ari. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.
Shtëpia ndodhet në një lagje ku luksi dhe siguria bashkohen. Me siguri të lartë, mbikëqyrje 24/7, ndriçim, gjelbërim të shumtë, shkolla, dyqane dhe hotelin e njohur Four Points by Sheraton, kjo lagje plotëson të gjitha nevojat për çdo familje.

ID e pronës: 31828
Çmimi: 1,400 € / muaji
Sipërfaqja: 174.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2.5
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

700 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings