Shtëpi 200m² me #QIRA në Veternik

850 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Veternik, afër Grand Store.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar, posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe pelet, kondicionerë, rezervuar për ujë, kopsh të rregulluar dhe vendparkim për 4 vetura.
Shtëpia ka këtë rënditje:
– Kati i 1-rë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë pune (bibliotekë) | 1 Banjo | 1 Utility | 1 Depo | 1 Terasë.
– Kati i 2-të: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25747
Çmimi: 850 € / muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 65m² me #QIRA në Emshir

300 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendror ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir. Banesa ka sistemin e ngrohjes qendrore me pompë termike. Ka ob ...
1 1 65.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 115m² me #QIRA në Dragodan

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobi ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë ...
2 1 115.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 400m² me #QIRA në Aktash

2,350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërës ...
Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Aktash, në rrugën Gazmend Zajmi. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pose ...
3 400.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 120m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 120m² ndodhet në Dardani. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e përbërë nga pesë hapësira ...
1 120.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings