Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Point’, Bërnicë

1,200 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 205.00 m2

Përshkrimi

​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.
Ka këtë rënditje:
– Bodrumi: Garazhë | 1 Hapësirë | 1 Depo | 1 Tualet
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari
– Kati i dytë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo
Ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim.

ID e pronës: 25783
Çmimi: 1,200 € / m²
Sipërfaqja: 205.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings