Truall 10 ari në #SHITJE në Hajvali

12,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Prill, 2023
  • 1,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli gjendet në Hajvali, afër kompleksit ‘Diamond Residence’.
Trualli ka pozitë mjaft të mirë dhe ka qasje në rrugë.
• Infrastrukturë të plotë
• Fletë poseduese

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20067
Çmimi: 12,000 €
Sipërfaqja: 1,000.00 m2
Veçori tjera
Fletë poseduese

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 51.9 ari në #SHITJE në Llapllasellë

13,500 € / ari
Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’. Trualli ka fletë ...
Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukt ...
5,190.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 7.35 ari në #SHITJE në Sofali

Trualli me sipërfaqe 7.35 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 7.35 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ka infrastrukturë të plot ...
735.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 10.88 ari në #SHITJE në Sofali

Trualli me sipërfaqe 10.88 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe ...
Trualli me sipërfaqe 10.88 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ka infrastru ...
1,088.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 26.7 ari në #SHITJE në Bërnicë të Epë...

5,300 € / ari
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa & ...
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa ‘Country House’ ...
2,675.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings