Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çagllavicë

1,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Maj, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 203.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, duke ofruar një ambient tejet të këndshëm për banim.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe ka kaminë. Posedon garazhë dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim për banorë apo vizitorë.
Shtëpia është e ndarë dhe e rënditur në këtë mënyrë:
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë pune | 1 Tualet | Garazha,
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Lagjja është e mbyllur dhe është e mbikqyrur me sigurim fizik dhe me kamera 24/7, gjë që ofron siguri dhe qetësi për banorë.
Ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme për banim, me qasje të shpejtë dhe të lehtë në rrugët kryesore.

ID e pronës: 30877
Çmimi: 1,500 € / muaji
Sipërfaqja: 203.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksio ...
2 1 85.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings