Truall 1 Hektar në #SHITJE në Marec

800 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Shtator, 2023
  • 10,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli me vendndodhje vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1 hektarësh, i pajisur me fletë poseduese dhe i kompletuar me infrastrukturë të plotë, duke përfshirë ujë, energji elektrike, kjo pronë paraqet një mundësi të jashtëzakonshme për të ndërtuar villa.
Trualli ka qasje shumë të shpejtë në rrugë kryesore. Ajo që e veçon këtë tokë është qetësia dhe pamja e saj mahnitëse, e rrethuar nga malet dhe ajri i pastër gjallërues.

Çmimi : 800€ / ari

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23537
Çmimi: 800 € / ari
Sipërfaqja: 10,000.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 51.9 ari në #SHITJE në Llapllasellë

13,500 € / ari
Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’. Trualli ka fletë ...
Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukt ...
5,190.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 7.35 ari në #SHITJE në Sofali

Trualli me sipërfaqe 7.35 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 7.35 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ka infrastrukturë të plot ...
735.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 10.88 ari në #SHITJE në Sofali

Trualli me sipërfaqe 10.88 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe ...
Trualli me sipërfaqe 10.88 ari ndodhet në Sofali, afër ‘Shkollës Normale’ dhe AUK. Trualli ka infrastru ...
1,088.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 26.7 ari në #SHITJE në Bërnicë të Epë...

5,300 € / ari
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa & ...
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa ‘Country House’ ...
2,675.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings