Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Qershor, 2023
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan.
Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me lartësi 6m, e cila mund të shfrytëzohet sipas kërkesave të klientëve.
Depoja ka hapësirë të mjaftueshme parkingu si dhe është shumë e përshtatshme për zhvillime të veprimtarive afariste.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23539
Çmimi: 900 €
Sipërfaqja: 250.00 m2
Veçori tjera
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
RH Real Estate
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330.00 m2detajet
user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,200 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings