Lokal 174.65m² në #SHITJE në kompleksin e ‘Nartel Exin’, MATI 1

2,000 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Janar, 2023
  • 175 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1.
Lokali ndodhet në një lagje atraktive dhe të qetë.
Lokali ka parking të jashtëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, dhe është shumë i përshtatshëm për çfarëdo lloj veprimtarie.
Lokali pritet të jetë i gatshëm në fund të vitit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20022
Çmimi: 2,000 € / m²
Sipërfaqja: 175 m2
Veçori tjera
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 69.07m² në #SHITJE në kompleksin ‘City...

Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur n ...
Lokali ndodhet në ‘City View’, një kompleks me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qendrën e Prishtinës së ...
1 69 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale në #SHITJE në ‘Swiss Prime Resi...

Lokalet ndodhen në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Swiss Work Cons ...
Lokalet ndodhen në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Swiss Work Construction’. Janë shu ...
Lokal
Në shitje

Lokal 108m² në #SHITJE në Rrugën B

3,100 € / m²
Lokali ndodhet në katin e parë të ndërtesës si dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm ...
Lokali ndodhet në katin e parë të ndërtesës si dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe shumë të frekuentuar ...
1 108 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 117.92m² në #SHITJE në kompleksin e ‘N...

2,000 € / m²
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1. Lokali ndodhet në një lagj ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1. Lokali ndodhet në një lagje atraktive dhe të qetë. ...
118 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings