Lokal 145.09m² në #SHITJE në kompleksin e ‘Nartel Exin’, MATI 1

2,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Janar, 2023
  • 145 m2

Përshkrimi

Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1.
Lokali ndodhet në një lagje atraktive dhe të qetë.
Lokali ka parking të jashtëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, dhe është shumë i përshtatshëm për çfarëdo lloj veprimtarie.
Lokali pritet të jetë i gatshëm në fund të vitit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20035
Çmimi: 2,000 €
Sipërfaqja: 145 m2
Veçori tjera
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 117m² në #SHITJE në Mati 1

2,500 € /m²
Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Gar ...
Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mati 1, ndërtim i Pozhegu Brothers, në kompleksin Garden Buildings. Lokali ka ...
1 117 m2detajet
Lokal
Në shitje

Biznes në #SHITJE në Qendër

Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në ...
Ofrohet për shitje biznesi, i cili ndodhet në një lokal me sipërfaqe 57m², me lokacion në Qendër të Prishtinës. Biz ...
1 57 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 262.65m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

1,300 € / m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
263 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 248.87m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

1,300 € /m² + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
249 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings