Lokale në #SHITJE në Bau Invest, Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Dhjetor, 2023

Përshkrimi

Ofrohen për shitje lokale me sipërfaqe të ndryshme në kompleksin ‘Bau Invest’ në Emshir, afër Stacionit të autobusëve.
Lokalet janë të sipërfaqeve: 40.9m², 45.2m² dhe 117.7m².
Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektike.
Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
​Ndodhen në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm dhe kanë qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

ID e pronës: 27132
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 511.88m² në #SHITJE në objektin Nartel...

1,500 € + TVSH
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. ...
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive. Objekti është i pajisur ...
2 511.88 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 162.79m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 162.79m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 162.79 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 112.87m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m² + TVSH
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobu ...
Lokali me sipërfaqe 112.87m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Nartel, afër Stacionit të autobusëve. Hapësira e lokalit ...
1 112.87 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings