click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Veternik

Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 7.7 ari në #SHITJE në Veternik

23,000 € / ari
Trualli ndodhet në Veternik, tek ‘Lagjja Puro’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukt ...
Trualli ndodhet në Veternik, tek ‘Lagjja Puro’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje të ...
770.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 420m² në #SHITJE në Veternik

260,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen Veterrnik, mbrapa lagjes 038, e pozicionuar në truall me sipërfa ...
Shtëpia ndodhet në lagjen Veterrnik, mbrapa lagjes 038, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 6 Ari. Posedon hapësir ...
5 3 480.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 64m² në #SHITJE në Emshir – Vete...

105,000 €
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘ ...
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘Rukolli’. Lokali p ...
1 64.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 64m² në #SHITJE në Veternik

69,000 €
Banesa ndodhet në objektin e ‘Exclusive 3’ nga kompania ‘EXDC’ në ...
Banesa ndodhet në objektin e ‘Exclusive 3’ nga kompania ‘EXDC’ në Veternik. Banesa është ko ...
1 1 64.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 100m² në #SHITJE në Prime City, Veter...

1,100 € / m²
Banesa ndodhet në Veternik në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa ka sistem të n ...
Banesa ndodhet në Veternik në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa ka sistem të ngrohjes ‘Vaillant&# ...
2 2 100.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpia 325m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Gorenjës dhe ka gjithsej 2 kat. Shtëpia është e mobilua ...
Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Gorenjës dhe ka gjithsej 2 kat. Shtëpia është e mobiluar tërësisht me një shije ...
4 3 325.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 131.2m² në #SHITJE në “Panorama...

950 € / m²
Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga “Premtimi Construction” i cili është ...
Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga “Premtimi Construction” i cili është ndërtim i ri dhe cilësor ...
3 3 131.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings