Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Dhjetor, 2023
  • 6 Banjo
  • 330.00 m2

Përshkrimi

Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ‘Dëshmorët e Kombit’.
Objekti është i destinuar për veprimtari afariste, posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe klimë në çdo kat, dhe posedon dy hapësira parkingu.
Objekti është i ndarë në 3 kate (P+2) dhe ka këtë rënditje:
– Përdhesa: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Utility | Terasë
– Kati i 1-rë: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Server Room | 2 Ballkona
– Kati i 2-të: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Utility | 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22092
Çmimi: 2,500 € / muaji
Sipërfaqja: 330.00 m2
Dhoma: 9
Banjo: 6
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
RH Real Estate
Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet
user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,000 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings