Zyre 70m² me #QIRA në Lakrishtë

550 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Qershor, 2023
  • 1 Banjo
  • 70.00 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në Lakrishtë, afër ‘Bulevardit Bill Klinton’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë rënditje:
| 4 Hapsira Pune
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo

*Zyrja do të jetë e lirë nga data 01.07.2023

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23542
Çmimi: 550 €
Sipërfaqja: 70.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Oborr

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrish...

650 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funksionale. ...
2 93.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 36m² me #QIRA në Dardani

Banesa – Zyra me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani, afër Bill Clinton. Banesa p ...
Banesa – Zyra me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani, afër Bill Clinton. Banesa posedon një hapësirë pune, ...
1 36.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 50m² me #QIRA në Ulpianë

450 € / muaji
Banesa – Zyre me sipërfaqe 50m² ndodhet në Ulpianë, tek Soliterat. Banesa posedon si ...
Banesa – Zyre me sipërfaqe 50m² ndodhet në Ulpianë, tek Soliterat. Banesa posedon sistemin e ngrohjes me Term ...
1 50.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings