2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

2,200 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shkurt, 2023
  • 510.00 m2

Përshkrimi

Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade.
Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të madhe me mundësi shfytëzim për nevoja afarsite. Depot kanë hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ndodhen në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme, dhe kanë qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21957
Çmimi: 2,200 €
Sipërfaqja: 510.00 m2
Veçori tjera
Parking

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
RH Real Estate
Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings