Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Qershor, 2023
  • 1 Banjo
  • 260.00 m2

Përshkrimi

Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik.
Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një banjo. Ka dhe hapësirë parkingu për 6 vetura.
Lartësia e depos është 3,5m. Sistemin e ngrohjes e ka me pelet.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23706
Çmimi: 1,100 € / muaji
Sipërfaqja: 260.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me pelet
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330.00 m2detajet
user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,000 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objek ...
Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objekti përfshinë katin përdhe ...
19 1,100.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate