Shtëpi 200m² me #QIRA në Llapllasellë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Maj, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Llapllasellë.
Shtëpia është e sapo përfunduar dhe tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | Garazhë.
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (secila ka banjo) | 3 Banjo | 2 Ballkona.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31151
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings