Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Maj, 2024
  • 2 Banjo
  • 160.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 160m² ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’.
Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore si zyre, ordinancë, etj.
Të shfrytëzueshme ka një hapësirë të madhe pune, një hapësirë pune më të vogël dhe 2 tualete.
Ka sistem të ngrohjes dhe ftohjes me klima.

ID e pronës: 23352
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 160.00 m2
Dhoma: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings