Shtëpi 325m² në #SHITJE në lagjen ‘Avenue 23’, Veternik

310,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Maj, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 325.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen ‘Avenue 23’ në Veternik, e ndërtuar nga kompania e ndërtimit A&F Group.
Shtëpia është ndërtuar me standarde të larta të ndërtimit, ndodhet në afërsi të qytetit, dhe ofron siguri për banorë duke qenë lagje e mbyllur dhe nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Shtëpia ka truall me sipërfaqe 3.63 ari dhe sipërfaqe banimi prej 325m².
| Ka këtë rënditje:
– Bodrumi 94.4m² i dizajnuar për hapësira rekreative si: Bilardo, Fitness, Sauna si dhe Bar kafe.

– Përdhesa:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Garazhë
| 1 Depo

– Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
| 2 Banjo
| 3 Ballkona
| 1 Dhomë pune

– Nënkulmi (me shkallë paluese që mund të shfrytëzohet si depo)

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23336
Çmimi: 310,000 €
Sipërfaqja: 325.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings