click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Bregu i Diellit

Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Bregun e Diellit

630 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira ...
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira pune, një banjo, një dep ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komple ...
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjith ...
2 2 95.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 62.62m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

1,300 € / m²
Banesa me sipërfaqe 62.62m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, tek Banesat e Standardit, a ...
Banesa me sipërfaqe 62.62m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, tek Banesat e Standardit, afër Viva Fresh. Banesa ës ...
2 1 62.62 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Lokal 192m² me #QIRA në lagje...

900 € / muaji
Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania ‘VG ...
Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania ‘VG Construction’. Bane ...
3 3 192.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 90m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në kompleksin Ontex, në Bregun e Diellit, afër shkollës “ ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në kompleksin Ontex, në Bregun e Diellit, afër shkollës “Ismail Qemajli”. Banesa ë ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 137.5m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 137.5m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Ndodhet në një lagje tejet t ...
Banesa me sipërfaqe 137.5m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim. ...
3 2 137.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 52m² + Lokal 20m² në #SHITJE në Bregu...

Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lo ...
Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lokali janë tërësisht funks ...
2 1 52.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Bregun e Diellit

1,200 € / m²
Banesat janë të sipërfaqeve të ndryshme: 71.98m², 88.8m² dhe 113.52m². Ndodhen në kompleks ...
Banesat janë të sipërfaqeve të ndryshme: 71.98m², 88.8m² dhe 113.52m². Ndodhen në kompleksin ‘Sunny Hill 2 ...
Banesa
E shitur

Banesë 65m² neto në #SHITJE në Bregun e Diel...

Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’ ...
Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’. Banesa është e pajisur ...
2 1 65.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 81m² neto në #SHITJE në Bregun e Diel...

127,000 €
Banesa me sipërfaqe 81m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, afër ‘Ambulantës’. ...
Banesa me sipërfaqe 81m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, afër ‘Ambulantës’. Ndodhet në një lagje teje ...
2 1 81.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 168m² + 200m² terasë me #QIRA në Bregu...

1,700 € / muaji
​Lokali me sipërfaqe 168m² dhe 200m² terasë ndodhet në Bregun e Diellit. ​Të shfrytëzueshm ...
​Lokali me sipërfaqe 168m² dhe 200m² terasë ndodhet në Bregun e Diellit. ​Të shfrytëzueshme ka dy hapësira të mëdha ...
2 368.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 71m² + 64m² në #SHITJE në Bregun e Die...

400,000 €
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë ...
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim ...
2 135.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings