click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Dragodan / Arbëri

Banesa
Në shitje

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,350 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 93 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,300 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshta ...
2 160 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dragodan

420 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tër ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobi ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.71m² në #SHITJE në Dragodan

73,400 €
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, a ...
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
1 1 66 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 117.45m² në #SHITJE në Dragodan

129,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, a ...
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1 118 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 97m² në #SHITJE në Dragodan

106,700 €
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, a ...
Banesa ndodhet në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Butrinti Group’, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1 97 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 81.08m² në #SHITJE në Dragodan

110,000 €
Banesa ndodhet në Dragodan, ndërtim i Rubin Invest, me orientim nga juglindja. Banesa ësht ...
Banesa ndodhet në Dragodan, ndërtim i Rubin Invest, me orientim nga juglindja. Banesa është tërësisht funksionale d ...
2 1 81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.50m² në #SHITJE në Dragodan

75,000 €
Banesa ndodhet në Dragodan, ndërtim i Lesna-s. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qet ...
Banesa ndodhet në Dragodan, ndërtim i Lesna-s. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të ...
1 1 67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 225m² në #SHITJE në Dragodan / Arb...

325,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. Banesa ka gji ...
3 3 225 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 4 ari në #SHITJE në Dragodan

360,000 €
Trualli ndodhet në Dragodan dhe është i pajisur me fletë poseduese. Trualli posedon një ha ...
Trualli ndodhet në Dragodan dhe është i pajisur me fletë poseduese. Trualli posedon një hapësirë të shfrytëzueshme, ...
400 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 100m² me #QIRA në Dragodan

650 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Bane ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobi ...
2 1 100 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 98m² me #QIRA në Dragodan

950 €
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 98 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings