Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Maj, 2024
  • 1 Banjo
  • 120.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC”.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë dhe një banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme të gastronomisë.
Lokali ndodhet në qendër të qytetit, në njërën ndër zonat më të frekuentuara të kryeqytetit, me lokacion tejet të përshtatshëm për afarizëm, me qasje shumë të shpejtë në rrugë kryesore dhe akses të lehtë në sheshin “Nëna Terezë”.

*Lokali është i lirë nga data 1 Qershor.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30904
Sipërfaqja: 120.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Lokal 81m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, po ...
1 81.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings