Shtëpi në #SHITJE në Bregun e Diellit

485,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Qershor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 340.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe neto 171.5m² dhe sipërfaqe tarase neto 61.5m², ndodhet në Bregun e Diellit, afër Fakultetit Teknik, e pajisur me fletë poseduese. Posedon lokal 50m² i cili është në rrugë kryesore.
E vendosur në një ndër lagjet më të bukura të Prishtinës, shtëpia ofron një qasje shumë të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit dhe gjithsesi një komoditet që nuk diskutohet. Shtëpia është tërësisht funksionale, e ndarë në 3 kate dhe ka këtë rënditje:
Një Sallon me kuzhinë dhe tryezari, qëndrimi ditor, një mini kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe dy terasa.
Poashtu gjelbërimi përreth kësaj shtëpie e bën të ketë një karakteristikë që e veçon shumë nga pjesët e tjera banuese të Prishtinës. Posedon edhe një garazhë dhe ka hapsirë të mjaftueshme parkingu. Ofron një atmosferë tërheqëse, me një planimetri të hapur dhe të rrjedhshme që lidh pa problem te gjitha ambientet e shtëpisë.
Është e destinuar të plotësoj nevojat tuaja të ndryshme të stilit të jetesës. Për më tepër, me vendndodhjen e saj të përshtatshme pranë shkollave kryesore, lokaleve të ngrënies dhe shërbimeve te ndryshme, kjo pronë ofron një mënyrë jetese vërtet të lakmuar!

ID e pronës: 23684
Çmimi: 485,000 €
Sipërfaqja: 340.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Other Agents

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings