click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Bërnicë

Troje
Në shitje

Truall 26.7 ari në #SHITJE në Bërnicë të Epë...

5,300 € / ari
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa & ...
Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 26.7 ari me lokacion në Bërnicë e Epërme, mbrapa ‘Country House’ ...
2,675.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 24.6 ari në #SHITJE në Bërnicë e Posh...

9,500 € / ari
Trualli ndodhet në Bërnicë e Poshtme, afër ‘Alfa Trade’. Trualli ka fletë poseduese dhe in ...
Trualli ndodhet në Bërnicë e Poshtme, afër ‘Alfa Trade’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka ...
2,460.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 235m² në #SHITJE në Chelsea Point, Bë...

1,200 €
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. S ...
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e mobiluar m ...
4 3 235.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 235m² me #QIRA në Chelsea Point, Bërn...

1,200 €
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. S ...
Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e mobiluar m ...
4 3 250.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtepi 265m² me #QIRA në Bërnicë të Poshtme

1,500 € /muaji
Shtëpia ndodhet në në Bërnicë të Poshtme, është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për ban ...
Shtëpia ndodhet në në Bërnicë të Poshtme, është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim. Shtëpia ka lokacion s ...
4 2 265.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 15 ari në #SHITJE në Bërnicë e Epërme...

8,500 € / ari
Trualli ka pozitë mjaft të mirë. • Ujë, rrymë, kanalizim • Dokumentacion në rregull • Qasj ...
Trualli ka pozitë mjaft të mirë. • Ujë, rrymë, kanalizim • Dokumentacion në rregull • Qasje të shpejt në rrugën kry ...
1,500.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings