click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Sofali

Troje
Në shitje

Truall 5.8 ari në #SHITJE në Sofali

26,000 €
Trualli ndodhet në Sofali, afër ‘Gërmia Residence’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrast ...
Trualli ndodhet në Sofali, afër ‘Gërmia Residence’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë (ujë, rr ...
580 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings