Shtëpi me sipërfaqe të ndryshme në #SHITJE në Hajvali

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Nëntor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 250.00 m2

Përshkrimi

Shtëpitë ndodhen në Hajvali afër “Diamond Residence”, në lagjen ‘Perla Residence’ që përbëhet nga 22 shtëpi individuale.
Shtëpitë janë të ndërtuara me cilësi shumë të lartë. Disa nga karakteristikat e tyre janë: Dritaret janë nga PVC me ngjyrë antracid dhe me izolim të shkëlqyeshëm termik, fasadë që siguron rezistencë anësore dhe vertikale ndaj erës dhe kushteve tjera të motit si dhe kanë veti termike e akustike dhe janë rezistente ndaj zjarrit, parket i llojit “Tarket” shumështresor me trashësi 14mm, dyert e garazhës janë të kualitetit të lartë me mundësi hapje nga distanca, sistem të ngrohjes elektrike nën dysheme, etj.
Shtëpitë kanë sistem Smart Home të avancuar, ku ofrohet mundësia që të kontrollohen dhe të menaxhohen temperatura e shtëpisë, sistemi i ndriçimit dhe roletat e dritareve, të gjitha nga distanca.

Tipet e shtëpive janë:
– Tipi A me sipërfaqe 205m² me 3.33 Ari
– Tipi B me sipërfaqe 170m² me 2.7 Ari
– Tipi C me sipërfaqe 250m² me 4.40 Ari

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19968
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 250.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Veçori tjera
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera
Sistem Smart Home

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings