Shtëpi 422m² në #SHITJE në Mati 2

520,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Korrik, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 422.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rrethit të Matiçanit.
Shtëpia ndodhet në truall me sipërfaqe 10 Ari, në një oborr të mirëmbajtur. ​Posedon hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe lokacion shumë të përshtatshëm për banim.
Shtëpia është e mobiluar në tërësi dhe sistemin e ngrohjes qëndrore nëndysheme.​ Shtëpia posedon sigurim me kamera 24/7, bunar dhe në shfrytëzim ka edhe një garazhë.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Bodrum: 5 hapësira të shfrytëzueshme | 1 Banjo
– Kati përdhesë: 2 Qëndrime ditore | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë
– Kati i parë: 4 Dhoma të gjumit (njëra Master Bedroom) | | 1 Banjo | 3 Ballkona
– Nënkulmi: Një hapësirë e madhe e cila shfrytëzohet si dhomë pune

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24112
Çmimi: 520,000 €
Sipërfaqja: 422.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate